top of page

Наташа, Анонімні Нікотинозалежні, Україна

Оновлено: 15 трав. 2022 р.

Я не пам'ятаю, коли почала курити.

Пам'ятаю, що в 17 я вперше спробувала кинути і у мене не вийшло.

Моє життя весь час крутилося навколо куріння. Я говорила, що люблю курити. Абсолютно не усвідомлюючи, що я не люблю курити, я залежна від куріння. З того часу, коли я не змогла кинути палити вперше, все моє життя будувалося не на коханні, а на хворобливій залежності.


Курила я коли мені було добре, погано, сумно, радісно, будь-яке почуття я сприймала як заклик покурити, як тягу. Я не ідентифікувала почуття взагалі, тільки курила, дедалі більше. Останнім часом я курила iqos, по 2-3 пачки на день. На рік витрати на стіки становили $1800.


Прийшовши в паралельну спільноту я чомусь вирішила, що там зможу відмовитися і від нікотину, на жаль, дива не сталося. Я робила спробу за спробою, кожна закінчувалася зривом, розчаруванням та диким болем. Найтриваліша була 1,5 місяці. Я пафосно подарувала iqos у фейсбуці, оголосивши всьому світу, що не курю. А через 1,5 місяці просто купила звичайні сигарети і смачно затягнулася гарячим димом. Звісно кажучи собі, що це єдина сигаретка.


Після цього було дуже багато спроб, але періоди чистоти були набагато меншими. Біль був такий, як приблизно з усієї сили впасти на асфальт. І тут я усвідомила, що у мене закінчуються сили, сили на ці нескінченні спроби. Мені дуже пощастило, я знайшла спільноту Нікотинозалежних.


Готова була просто на все, я так і сказала наставнику. До речі, цікавий досвід, наставник у мене чоловік, так як мені дуже важливо було, щоб наставник був з України, а жінок, які б провели по програмі, не було на той час з України. І згодом я стала першою.


Увірвалася я в програму бурхливо, менш ніж за місяць я пройшла всі кроки. Мені дуже сподобалася ця програма, дуже цікава і спрямована в глибину себе. День за днем, крок за кроком. Мені сподобалося це просте і спокійне життя, без сильних перепадів настрою.


Радість мою просто було не передати словами: 10 днів чистоти, 20 днів, 30 днів. Щомісяця, день, коли я відмовилась від нікотину, я відзначала у гарному місці. Я справді святкувала цей день.


На 7 місяці чистоти я відчула, що це просто ще один день мого життя, він не відрізняється від інших щасливих днів. І по суті, це і є для мене щастя. Коли я не курю, це означає, що я щаслива, радісна і вільна.


Дуже вдячна Богу, наставнику та спільноті за свободу від куріння.


Наташа, Анонімні Нікотинозалежні, Україна

7 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page